BARAN İNŞAAT, en yeni inşaat kalite yönetim sistemini şirketin tüm alanlarında yüksek kalite standartları ile sağlar. Kontrol mekanizması, inşaatın tüm aşamalarında işlerin entegre izlenmesine olanak tanır ve 100'den fazla kalite değerlendirme kriterleri içerir.

İNŞAAT

Kurumsal sorumluluklarımızın bilincinde, açıklık ve dürüstlük ilkesi çerçevesinde işlerimizi yürütürüz.

Alışveriş merkezleri, ofisler, konut, villa ve rezidans projeleri, otel projeleri ile çok fonksiyonlu, Bölge ve şartlardan etkilenmeden Bina inşaatları ve bu inşaatların tüm çevre düzenlemesi ve altyapı montajları anahtar teslimi olarak yüksek kalite ve rekabetçi fiyatlarla yapılabilmektedir. Mahmut Baran İnşaat, konusunda uzman mühendis ve mimarları, kalifiye ekipleri, modern ve geniş makine ve ekipman parkı ile işveren ve yatırımcıların tüm talep ve beklentilerini karşılamaktadır.

EMLAK

GELİŞİM

Mahmut Baran İnşaat, uygun arazi seçimi ve temininden, her türlü arazi üzerinde gerekli yatırım kapsamına kadar geniş bir yelpazede hizmet sunmaktadır.

kullanım şeklinin detayları, yatırımın maliyet analizinin hazırlanması, planlama ve projelendirilmesi ve inşaatın tamamlanması, deneyimli ve uzman kadrosu ile rekabetçi fiyatlarla. işverenlere, yatırımcılara ve müşterilere sunar

KENTSEL

DÖNÜŞÜM

Mahmut Baran İnşaat eğitimli kadrosu ile her türlü mühendislik, işletme, proje müşavirlik ve kontrollük hizmetleri vermektedir.

deneyimli ve dinamik kadro. Tüm bu hizmetleri yetkin ekibinin yanı sıra teknolojik altyapısı ile de yatırımcılarına ve müşterilerine sunmaktadır.


© Copyright MAHMUT BARAN
WhatsApp ile iletişime geç