KISACA BİZ

Kısaca Biz

Kurumsal sorumluluklarımızın bilincinde, açıklık ve dürüstlük ilkesi çerçevesinde işlerimizi yürütürüz.

İnsanlara kaliteli ve güvenli yaşam alanları inşaa etmeye devam eden Mahmut Baran İnşaat AŞ. konforu, teknolojiyi, modernliği, fonksiyonelliği bir arada bulunduran projelere imza atmıştır."

35 yılı aşkın tecrübesi ve donanımı ile insanlara kaliteli ve güvenli yaşam alanları inşaa etmeye devam eden Mahmut  Baran İnşaat A.Ş  Samsun İli ve çevre illerde Lüks Yaşam Alanları Bir çok Otel, Konut, İş merkezi ve Kamu Kurumları gibi konforu, teknolojiyi, modernliği, fonksiyonelliği bir arada bulunduran projelere imza atmıştır. Köklü bir mesleki geçmişe sahip olan Mahmut Baran İnşaat kaliteden ve güvenlikten taviz vermeden çevreye ve insana duyarlı şirket politikaları ve ilkeleri doğrultusunda binin üzerinde kişiyi ev sahibi yapmış İnsanların öncelikli tercihi haline gelen bir marka şirket olmuş, başarı hikayeleri yazmaya devam etmiştir.

Bulunduğu kenttin “En Çok Tercih Edilen İnşaat Şirketi” olma başarısını yakalayan Mahmut Baran İnşaat A.Ş Samsun Başta olmak Üzere Muğla Bodrum,Mugla Datça'da Özellikli Villa projeleri devam etmektedir.

BİZDE EN ÖNCE KALİTE GELİR

" BARAN İNŞAAT, en yeni inşaat kalite yönetim sistemini şirketin tüm alanlarında yüksek kalite standartları ile sağlar. Kontrol mekanizması, inşaatın tüm aşamalarında işlerin entegre izlenmesine olanak tanır ve 100'den fazla kalite değerlendirme kriterleri içerir."

Uluslararası İlkelerimiz
Yenilikçilik, kararlı gelişimimizin vaadidir. Uluslararası yönetim verilerine ve teknolojilerine en başarılı şekilde uyguluyoruz, pazarın yeni standartlarını belirliyoruz.
EMNİYET
SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK
DİKKAT
BİRLİK